Корзина
46 отзывов
+380956114621
+380442225230
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Engblad&Co (Швеція)

Сміливий новаторський підхід і тонке відчуття стилю - ось що відрізняє компанію Engblad&Co з моменту появи. Engblad&Co першими в Скандинавії почали розробляти дизайн шпалер і виробляти їх. До них ніхто не експериментував з різноманітними технічними прийомами і виразними засобами, прагнучи перетворити шпалери на витвір мистецтва і розширити уявлення про те, як може виглядати житлове приміщення.

Крім того, компанія давно створює дизайни в колаборації з творчими професіоналами, що представляють різні стилі і підходи - дизайнери, ілюстратори і архітектори останнього сторіччя. Результати цієї співпраці перевершили очікування. Компанія Engblad&Co регулярно випускає нові різнопланові колекції, які дозволяють створювати стильні інтер'єри, відповідають сучасним тенденціям і задають майбутні тренди.

Шпалери - це стиль, якість, увага до деталей і той особливий шарм, який важко висловити словами. Колекції виготовляють в місті Бурос в Швеції - там, де знаходиться штаб-квартира Engblad&Co. В творчій студії постійно йде робота над втіленням нових ідей, колористи вручну змішують фарби, підбираючи ідеальні відтінки. Акомпанементом для всього цього служить шум друкованих машин, адже це - звук збуваються мрії.

БРЕНД Engblad&Co
Поява бренду хронологічно збіглася з зародженням скандинавського дизайну і глибокими змінами в візуальних мистецтвах. Ті чудові часи - разом з актуальними тенденціями з усього світу - до сих пір надихають творчу команду. Це спадщина і відкритість новим ідеям лежать в основі бренду, який сьогодні відомий завдяки сміливості виразних засобів, чистоті форми і здатності постійно розширювати рамки сприйняття у всьому, що стосується дизайну інтер'єру.

  
ДИЗАЙН СТУДІЯ
Нескінченне джерело натхнення - це навколишній світ з усіма його барвами, візерунками і текстурами. Дизайн-студія в Буросі - це місце, де спостереження і враження піддаються осмисленню і всебічному аналізу, а потім втілюються в життя. Саме тут збирається творча команда, що складається з досвідчених дизайнерів, фрілансерів і талановитих молодих фахівців. У цій студії вони працюють, вивчають набирають популярність тенденції і створюють інноваційні концепції. Ми впевнені, що дійсно хороший дизайн з часом не втрачає привабливості і здатності надихати, а тільки набуває все нових шанувальників. Компанія Engblad&Co прагне створювати саме такі шпалери і вірить, що в цьому допомагають індивідуалізм, знання і сучасний погляд на дизайн, які панують в творчій студії.

1 2 ... 8
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
График работы
 • Понедельник
  10:0018:00
 • Вторник
  10:0018:00
 • Среда
  10:0018:00
 • Четверг
  10:0018:00
 • Пятница
  10:0018:00
 • Суббота
  10:0016:00
 • Воскресенье
  10:0016:00
Контакты
Віктор Ткачук
Viktor Tkachuk interior solutions
+380956114621
Віктор Ткачук
+380442225230
Стаціонарний
УкраинаКиевская областьКиевм. Київ, Осокорки, вул. Лугова, 12
Карта